אמבטיונים – מקלחוני אמבטיה 2020-12-08T11:28:29+02:00
מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים פינתיים

מקלחונים פינתיים

מקלחון חזית

מקלחוני חזית

מקלחוני אמבטיה

מקלחוני אמבטיה

אמבטיונים- מקלחוני אמבטיה

היתרון האיכותי של אמבטיונים

מחפשים פתרון רחצה עבור המשפחה שלכם? משפחות רבות נוטות לבחור כיום בפתרון של אמבטיונים. למה דווקא אמבטיון ומה הוא בכלל, ובמה הוא שונה ממקלחון או מאמבטיה? אפשר להגיד כי אמבטיונים הם מעין שילוב של מקלחון עם אמבטיה – כאשר מסתכלים על אמבטיון, רואים משהו שנראה כמו אמבטיה קטנה, אבל שיטת הרחצה היא לא באמצעות ברז (כמו באמבטיה), אלא באמצעות טוש של מים (כמו במקלחת). על כן, אמבטיונים נהנים מהיתרונות של שני העולמות – מצד אחד הם מספקים בסיס יציב מאד עבור תהליך הניקיון, כמו גם תשתית שלמה של ביוב וניקוז וכיו"ב, אבל עדיין נהנים מהפשטות של רחצה באמצעות טוש רחצה. משפחות רבות נוטות לבחור אמבטיון בתור פתרון רחצה משום שמדבור בפתרון שגם מאד נח למבוגרים, אבל גם מאד בטיחותי לילדים, בניגוד למקלחת שאולי פחות מתאימה להם.

זה לא רק נוח, זה גם יפה

אולם, אמבטיונים הם גם בעלי יתרון נוסף, מעבר לנוחות הפונקציונאלית שלהם. אמבטיון יכול לתרום הרבה למראה של חדר הרחצה שלכם. אמבטיון מעוצב כך שהוא נראה כאמור כמו

אמבטיונים

שילוב בין אמבטיה מקלחת – לכן גם תיהנו ממראה השיש היוקרתי, אבל גם מדלתות זכוכית איכותיות. אמבטיונים הם בעלי מראה מאד מיוחד, שרבים מאיתנו עדיין לא רגילים לראות – לכן הוספה של אמבטיון בחדר הרחצה שלכם תהווה תוסף מקורי מאד, שרק יוסיף למראה הנעים והנקי של חדר הרחצה. כיום, יש בשוק אמבטיונים מסוגים שונים כמובן של שיש ודלתות זכוכית. יודגש, גם כי דלתות זכוכית של אמבטיונים יכולות להיפתח בדרכים שונות, וכמובן סוגים שונים של דלתות זכוכית עבור אמבטיון כמו זכוכית חלקה, מפוספסת, דקה וכיו"ב. בשוק גם קיימים גדלים שונים של אמבטיונים – כאלה שמתאימים לעמידה של אדם אחד, ועד אמבטיון בו אפשר לקלח שני ילדים קטנים במקביל.

הניסיון של גלאסיק מקלחונים

אנשים רבים לא ידועים לאיפה לפנות או למי לפנות, כדי לקבל אמבטיון איכותי עבור הבית שלהם, מהיום יש תשובה ברורה – גלאסיק מקלחונים.  גלאסיק מקלחונים  בעלת ניסיון עשיר מאד של פתרונות רחצה מכל הסוגים – מקלחונים מכל הסוגים, פינתיים, עגולים, וכיו" – וכמובן גם אמבטיונים. אם אתם מחפשים מומחים כדי שיתאימו לכם אמבטיון – גלאסיק מקלחונים כאן עבורכם. אנחנו גם נשמח להתאים במיוחד עבורכם אמבטיון פרטי במידות שאתם רוצים, על-פי דרישה אישית שלכם. כמו כן תוכלו למצוא אצלנו גם: אמבטיון חמת, אמבטיון מיטרני, את מחיר כל אמבטיון תוכלו לברר דרך אמצעי ההתקשרות

אז אם אתם מחפשים אמבטיונים עבור הדירה שלכם, מקום שבו כל המשפחה יוכלו להתקלח בנוחות ובבטיחות – פנו אל גלאסיק מקלחונים ואנחנו נתאים עבורכם את האמבטיון המתאים.

אמבטיונים הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם

יש הרבה מאד אנשים, שמחפשים את השילוב הנח ביותר בין אמבטיה לבין מקלחת. אם גם אתם מחפשים את השילוב הזה, כנראה שמה שאתם צריכים זה דגם איכותי של אמבטיון. מהו אמבטיון? מדובר למעשה בדגם שנראה ממש כמו אמבטיה, אבל הוא כולל בתוכו גם דלתות כניסה ויציאה של מקלחון. לרוב בתוך אמבטיון תהיה מראש אפשרות להתקלח גם בטוש כמו במקלחת, אבל גם בברז כמו אמבטיה. אמבטיונים יכולים להתאים במיוחד למי, שלדוגמא, רוצה גם פתרון רחצה נוח עבור הילדים (שמשתמשים בו בתור אמבטיה), אבל גם עבורו עצמו (כלומר – להשתמש בו בתור מקלחת לכל דבר).

התכונות החשובות של אמבטיון

בסופו של דבר, אמבטיון נמדד בעיקר בדבר אחד – באיכות של הקירות ושל הדלתות שלו. חשוב להבין, שעבור כל אחד צורת הכניסה אל אמבטיונים היא שונה. לכן, חשוב לבדוק את הדגמים השונים של האמבטיונים, ולראות מהו הדגם הטוב ביותר עבורכם. אם נבדוק לדוגמא את אמבטיון דגם 133, נוכל לראות שבמקרה זה, הוא מצויד בשתי דלתות פתיחה רחבות יחסית, שנפתחות כלפי פנים. דגם כזה יכול להתאים מאד לאנשים מבוגרים שמחפשים אמבטיון מרווח יחסית. כמו כן, ניתן להוסיף לאמבטיון זה קיר שמאלי ו/או ימני במידת הצורך.

דגם נוסף שיכול להיות נח מאד, הוא של אמבטיון 134. בדגם זה, יש גם שתי דלתות וקיר חיצוני, אלא שכאן צורת הפתיחה היא מיוחדת – דלת אחת נפתחת כלפי פנים והאחרת כלפי חוץ. דגם כזה יכול להתאים למי, שלדוגמא אוהב להיכנס לאמבטיון שלו כאשר כל פעם הדלת נפתחת כלפי פנים או כלפי חוץ. כך תוכלו ליהנות תמיד מכל כיוון אפשרי, לא משנה אם אתם נכנסים או יוצאים. דלתות של אמבטיונים, לא חייבות אגב לכסות את כל שטח האמבטיון. לדוגמא בדגם של אמבטיון 131, נוכל לראות כי הדלת מכסה רק מחצית מהשטח, ונפתחת כלפי חוץ. כך הדלת מתפקדת גם כמעין חוצץ בזמן הרחצה, ומונעת מהמים לצאת החוצה, ומצד שני הכניסה היא נוחה במיוחד גם דרך הדלת וגם דרך השטח הפתוח.

האיכות של   מקלחונים

מחפשים את המקלחון האיכותי ביותר? למה להמשיך לחפש, אם הגעתם לאתר של החברה האיכותית ביותר בתחום? לחברת גיל הוברמן מקלחונים, יש ניסיון עשיר בתחום ייצור המקלחונים החברה. זהו עסק משפחתי העובר מדור לדור, ומייצר אמבטיון על פי הזמנה אישית של הלקוח, בבחירה מתוך הקטלוג הנרחב של אמבטיונים ומקלחונים.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    או חייגו למספר 072-217-1842