מקלחונים פינתיים 2018-02-28T10:39:04+02:00
מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים פינתיים

מקלחונים פינתיים

מקלחון חזית

מקלחוני חזית

מקלחוני אמבטיה

מקלחוני אמבטיה

מקלחונים פינתיים

אשר המקלחת מותקנת בפינת חדר האמבטיה, יש צורך בעיצוב של מקלחונים פינתיים, על מנת לספק את ההגנה בשמירת המים בתוך תחום המקלחת, בצורה עיצובית ופונקציונלית. במקרים כאלו מדובר במצב נוח יחסית, מכיוון שאותם מקלחונים פינתיים חוסכים שני קירות ויכולים "להתלבש" עליהם בקלות, במטרה ליצור סגירה מושלמת ומרווחת למקלחת, שתהיה נוחה ונעימה לשימוש. מקלחונים פינתיים איכותיים במיוחד, יתנו תחושת מרחב וחופש לזוז כאוות נפשכם, אך יחד עם זאת לא תחושה חשופה מדי, תוך שמירה על הפרטיות, אפילו אם אין איש מלבדכם בחדר האמבטיה.

מקלחונים פינתיים הם פתרון בדיוק כמו כל מקלחון אחר, אך בהתאמה למבנה החדר ולצורה הרצויה, יוצרים בדיוק את המחסום הרצוי. מומלץ לקחת בחשבון את העיצוב הכללי של חדר האמבטיה כולו, במטרה להתאים את המקלחונים הפינתיים ברמה הדקורטיבית לקו ששולט בחדר. עיצוב הוא לא פחות חשוב מפונקציונליות ואת זה חשוב לזכור. מקלחונים שלא תואמים את העיצוב הכללי, עלולים לכער את חדר האמבטיה כולו וליצור תחושה לא נעימה בתוכו. ובזה איש אינו מעוניין, בוודאי שלא בביתו הפרטי ובחדר האמבטיה שבו הוא משתמש באופן קבוע.

בהרבה בתי אב בארץ קיימים מקלחונים פינתיים שמהווים הרבה יותר מרק מתקן אמבטיה, אלא גם מהווים גם כאלמנט עיצובי. גלאסיק מקלחונים היא חברה המתמחה בכל סוגי המקלחונים המעוצבים. כל המקלחונים שאנו מספקים מיוצרים ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, תוך השמת דגש על התקנים המחמירים ביותר

מקלחונים פינתיים הם פיתרון מושלם לכל מי שברשותו חדר אמבטיה קטן מימדים וכל מי שאינו רוצה לוותר על היתרונות שמקלחוני זכוכית מציעים. ישנה אפשרות לחסוך מקום גדול יותר אם מתקינים מקלחונים עם דלת הזזה. קיימים פיתרונות נוספים שמותאמים ספציפית לחדר האמבטיה כדי לחסוך מקום נוסף, במקרה כזה יש לפנות לחברת מקלחונים מקצועית כמונו אשר אנו שמים דגש על הפרטים הקטנים ופועלים לשביעות רצון הלקוח.

מקלחונים פינתיים – לא רק מקלחון

כאשר חושבים על מקלחון פינתי, ישר חושבים על הפיתרון שהוא נותן לחדרי אמבטיה עם חלל קטן. מעבר לפיתרון זה, המקלחון הפינתי ברוב המקרים משמש גם כאחד מאלמנטים העיצוב המשמעותיים ביותר בעיצוב חדר האמבטיה. אנו נתקלים במקרים רבים בהם יעדיף בעל הבית או הדירה להתקין מקלחון על פני אמבטיה בגלל האלמנט העיצובי המיוחד שמציע המקלחון הפינתי. ב-גלאסיק מקלחונים תוכלו למצוא ולהתרשם ממגוון גדול של מקלחונים פינתיים. באולם התצוגה שלנו יחכה לכם נציג שישמח לענות על כל שאלה ולתת לכם ייעוץ מקצועי.

מקלחונים פינתייםאחד היתרונות הבולטים לקנות מקלחון פניתי ישירות מהיצרן זה שבמקרה והחלטתם לבחור מקלחון פינתי מתוך המגוון הרחב של גלאסיק מקלחונים, אתם תקבלו ליוויי צמוד לאורך כל הדרך, משלב תכנון המקלחון ועד התקנת הבורג האחרון. בנוסף לכל עניין השירות שתקבלו, קניית מקלחון יוקרתי מאיתנו תחסוך לכם כסף רב.

אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של מקלחונים פינתיים באתרינו. לקביעת פגישה ללא שום התחייבות. מלאו את טופס ההתקשרות בדף יצירת הקשר או בטלפון 072-217-1843 ונציג שלנו יחזור אליכם בזמן הקרוב.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    או חייגו למספר 072-217-1842