מקלחונים מעוצבים 2018-02-28T10:40:56+02:00
מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים פינתיים

מקלחונים פינתיים

מקלחון חזית

מקלחוני חזית

מקלחוני אמבטיה

מקלחוני אמבטיה

מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים מהווים פיתרון פרקטי ואסטתי לסגירה ואיטום מפני חדירה של מים אל חדר הרחצה. בין אם מדובר במקלחונים לצורך חיפוי של טוש, או מקלחונים

מקלחונים מעוצבים

לצורך סגירה של אמבטיה, הרי שכיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מקלחונים, בעלי מנגנוני סגירה ופתיחה מתוחכמים, בטחותיים וכמובן, משלבים בין הפרקטיות לבין העיצוב.

בעבר, היה נהוג להשתמש בוילונות הפלסטיק על מנת לאטום את מעבר המים, אך למעשה, מדובר בפיתרון לא מתאים. הווילון אינו מאפשר איטום מלא, בדרך כלל, חדר הרחצה נרטב כולו,

ולוילונות הפלסטיק יש נטייה להידבק ולהתבלות בצורה מהירה מאחר וישנו קושי רב לנקות אותם ולשמור עליהם. יתרה מכך, וילונות, אינם מאפשרים יצירה של פרטיות אופטימלית.

מבנה המקלחון

מקלחונים עשויים לרוב מדלתות זכוכית מחוסמות או מרובדות בעלות תו תקן המקנות את רמת הבטיחות הרצוייה ואינן יכולות להישבר או להיסדק כתוצאה משימוש סביר.

זכוכית המקלחון יכולה להגיעה במגוון רחב של עיצובים, החל מהדוגמא השקופה והקלאסית ועד לזכוכית אטומה, מעוצבת על ידי פסים ואפילו זכוכית צבועה. דלתות הזכוכית של המקלחון נעות על גבי מסילות או על ידי צירים העשויים מאלומיניום אשר אינו מחליד. למקלחונים איבזורים ופרזולים נוספים, כמו ידיות לנוי או לתליית מגבות היכולות להגיע גם כן במגוון עיצובים שונה ורחב, אשר יעניק לכם התאמה לצרכים ולעיצוב הכולל של חדר הרחצה.

היתרונות שבהתקנת מקלחונים מעוצבים

מקלחון מעוצבישנם יתרונות רבי ב-התקנה של מקלחונים מעוצבים בחדרי הרחצה. ראשית, מקלחונים מעוצבים מהווים עבורינו את הפיתרון הטוב ביותר מבחינת איטום והגנה מפני השפרצות של מים אל חדר הרחצה עצמו, הם מאפשרים להגן על הריצפה מפני מעבר של מים, כך שמבחינה בטיחותית, אנו יכולים להיות שקטים לחלוטין מפני סכנות החלקה כתוצאה מחדר רחצה רטוב ולח. שנית, מקלחונים מאפשרים לנו פרטיות מלאה, מאחר ואנו יכולים להתקין מקלחונים העשויים מזכוכית אטומה. מעבר לכך, התחזוקה של מקלחונים העשויים מזכוכית הינה פשוטה וקלה כל כך, שאין היא מהווה עבורינו טירחה כלשהי. מנגנוני הסגירה והפתיחה של מקלחונים, מאפשרים משחקים שונים מבחינת מתן פתרונות לחדרי רחצה קטנים.

סוגי מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים נבדלי זה מזה על ידי השוני במנגנוני הפתיחה והסגירה שלהם.

  • מקלחון פתיחה: מקלחונים מעוצבים מסוג זה הינם מקלחונים אשר דלתותיהם נפתחות. דלתות אלו יכולות להיפתח כלפי פנים או חוץ, או גם וגם, בהתאם לצרכים ובהתאם למבנה החלל. מקלחוני פתיחה יכולים להיות בעלי דלתות ציריות הנעות קדימה ואחורה, או דלת צירית אחת בעלת יכולת פתיחה וסגירה ודלת נוספת קבועה. אפשרות נוספת הינה חלוקה של כל דלת לשתי יחידות שונות, כאשר רק מחצית הדלת נפתחת, פיתרון זה יהיה מתאים בעיקר לחללים קטנים.
  • מקלחון הזזה: מקלחונים מעוצבים מסוג הזזה, הינם מקלחונים בעלי דלתות הנעות על גבי מסילות. התקנה של מקלחונים מסוג זה מתאימה לכל חדרי הרחצה, מאחר ואין צורך לתת את הדעת לגבי גורמים העשויים להפריע בעת הפתיחה והסגירה של המקלחון.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    או חייגו למספר 072-217-1842